5 січня на Вишгородщині пожежа забрала три життя
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/pozh1.jpg)
Сьогодні, 5 січня, у Раківці горів двоповерховий будинок на території дачного кооперативу Сади-2
На початку доби 5 січня у ВИшгородському районі сталася сумна подія. О 00:14 черговий пункту зв’язку 37-Державної пожежно-рятувальної частини Вишгорода отрмиавповідомлення про те, що загорівся дачний будинку у селі Раківка, на території дачного кооперативу Сади-2, 8 лінія.
«По прибуттю на місце пожежі першого підрозділу встановлено, що горить покрівля та другий поверх дачного будинку на площі 56 м2. Під час ліквідації пожежі в приміщенні будинку було виявлено тіла трьох загиблих громадян 1937, 1960 та 1968 років народження», повідомляє Київ оперативний і зауважує, що пожежу на площі 56 м2 було локалізовано майже о 2 годині ночі, а ліквідовано о 02:40. Вогонь гасили 3 одиниці техніки та 20 чоловік особового складу.
Тепер встановлюється причина пожежі, працює оперативно-слідча група Національної поліції.