#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Кримінальні новини
Земля

На Вишгородщині повернуто державі прибережну землю вартістю понад 2 мільйони гривень

03.09.2019 Косянчук Інна 0

Вишгородський районний суд задовольнив позов прокуратури Київщини щодо чотирьох ділянок біля Канівського водосховища

Ще у 2014 році наказами Держземагенства у Київській області у приватну власність відведено громадянина 4 земельні ділянки на території Хотянівської сільської ради Вишгородського району. І це попри те, що зазначені ділянки повністю накладаються на прибережну захисну смугу Канівського водосховища р. Дніпро, яка входить до земель водного фонду. Це встановлено органами прокуратури.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, йдеться про 4 земельні ділянки біля Канівського водосховища вартістю понад 2 мільйони гривень.

«Києво-Святошинською місцевою прокуратурою до Вишгородського районного суду Київської області подано позов про визнання незаконними та скасування наказів ГУ Держземагентства у Київській області та витребування земельних ділянок з незаконного володіння. Вишгородським районним судом позов прокуратури задоволено в повному обсязі. У червні 2019 року судом апеляційної інстанції згадане рішення залишено в силі. Таким чином, прокуратура в суді домоглась витребування з незаконного володіння фізичної особи 4 земельних ділянок водного фонду загальною площею 0,333 га вартістю понад 2 мільйони гривень. Більше того, в липні 2019 року державним реєстратором Вишгородської міської ради Київської області на виконання рішення суду вже скасовано право власності даної особи на зазначені земельні ділянки», йдеться у повідомленні й зауважується, що органи прокуратури Київської області й надалі вживають заходів щодо повернення земель водного фонду, які були незаконно відведені у приватну власність.