На Вишгородщині пішли в хід гарпуни
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Ryba_garpuny1.jpg)
Київський рибоохоронний патруль «вполював» підводних мисливців
Під час рибоохоронного рейду на Київському водосховищі в районі села Лебедівки Київський рибоохоронний патруль затримав двох порушників, які під час нересту риби методом підводного полювання за допомогою гарпунноі рушниці проводили незаконний вилов водних біоресурсів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Ryba_garpuny2.jpg)
Один з низ вполював: чотири щуки, вага яких – 4 кілограми, чим наніс збитків на 1360 гривень.
Інший вполював чотири щуки вагою 6 кілограмів і 48 раків, вагою 3 кілограми. До речі, щодо раків – навіть на фото видно, що раки з «ікрою». Збитки склали 2584 гривні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Ryba_garpuny_raky.jpg)
На кожного порушника складено адміністративний протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП, незаконно добута риба та спорядження вилучені. Про це повідомив очільник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін, і нагадав, що нині триває нерестовий період, то ж вилов заборонений вилов риби, окрім любительського, і тільки в установлених місцях, також заборонений вилов раків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_rYBA_Garpuny3.jpg)