Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

У Лебедівці на Вишгородщині знайшли наркотики


Правоохоронці зупинили для перевірки чоловіка, у якого виявили канабіс

Наркотична ситуація на Вишгородщині не може не тривожити, і красномовне тому свідчення – те, шо правоохоронці постійно знаходять згубне зілля у жителів району.

Раніше мало не лідером статистики сумних «знахідок» було, згідно поліцейських повідомлень, селище Димер. Зокрема, «Погляд» писав про те, що правоохоронці у селищі зупиняють людей, які виявляються зберігачами наркотиків. Тепер у поліцейських зведеннях з’явилась і Лебедівка.

Зокрема, на вихідних у Лебедівці правоохоронці зупинили для перевірки підозрілого пішохода, і, як з’ясувалося, недарма: у нього знйшли суху рослинну речовину, схожу на канабіс.

«Вилучені речові докази направлено на проведення відповідних експертиз», повідомляє поліція Київської області. І зауважує, що за цим фактом слідчі порушили кримінальне провадження за ст. 309 (Незаконне виробництво, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Розпочато досудові розслідування.

Також поліцейські інформують, що упродовж цих вихідних було відкрито  сім кримінальних проваджень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів без мети збуту.