#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Пригоди
Пожежі

На Вишгородщині горіла трава

03.09.2019 Косянчук Інна 0

Дев’ять загорань трав’яного настилу сталося в районі за останні дні

Протягом вихідних підрозділи Вишгородського району 9 разів ліквідовували загоряння трав’яного настилу та сміття. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області.

Один з таких випадків стався у селі Демидові. Коли до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу, на виклик терміново було направлено черговий караул 39-ї ДПРЧ с. Нові Петрівці. «По прибуттю було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 4 гектари. До гасіння пожежі залучалось 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється», йдеться в повідомленні.

Рятувальники розповідають, що в селі Демидові не лише трава. У той самий день їм довелося ліквідовувати ще й пожежу у приватній садибі, внаслідок якої було покрівлю та перекриття господарської споруди, речі домашнього вжитку.

Фото Головного управління ДСНС України у Київській області.