На вулицях Білої Церкви побільшало освітлення
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80312635_2223096957992468_8877497676262801408_o.jpg)
У Білій Церкві лише за грудень цього року встановили ще майже 500 нових енергозберігаючих світильників.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
Зокрема, коштом субвенції з обласного бюджету виконувались роботи з капітального ремонту освітлення, а саме — заміна світлоточок. Загальна вартість робіт складає близько 8 млн грн.
Заміна освітлення виконувалась переважно на магістральних вулицях міста. Нові світлодіодні світильники встановлювали на існуючі опори, де попередньо вже було замінено стару повітряну мережу на СІП. Серед вулиць є як центральні, так і дороги у віддалених мікрорайонах.
Всього коштом субвенції замінено 471 світлоточку на шістнадцяти вулицях. А саме, на вулицях Шевченка, Гагаріна, Заводська, Молодіжна, Митрофанова, Грибоєдова, Героїв Крут, Привокзальна, Олеся Гончара, Леся Курбаса, Героїв Небесної Сотні, Богдана Хмельницького, Першотравнева, Торгова площа, на бульварі Михайла Грушевського та у Гайку.
На цих вулицях замість застарілих енергозатратних натрієвих ламп проведено заміну на сучасні ЛЕД-світильники потужністю 80Вт і 120Вт. На всі світильники діє гарантія 5 років.
Фото - Білоцерківська міська рада.