На Вишгородщині в річці виловили тіло чоловіка, якого розшукували кілька днів
![На Вишгородщині в річці виловили тіло чоловіка, якого розшукували кілька днів На Вишгородщині в річці виловили тіло чоловіка, якого розшукували кілька днів - зображення](/storage/resized/lg/news/95208ae2-8155-46da-9ae0-35efda886a25/photo_2021-12-16_14-29-47.jpg)
Про інцидент повідомила пресслужба ДСНС у Київській області.
Зазначається, що 15 грудня о 12:30 до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про те, що в селі Оране 14 грудня, чоловік вийшов на риболовлю на річку Тетерів і не повернувся. На місце відправили команду рятувальників.
![На Вишгородщині в річці виловили тіло чоловіка, якого розшукували кілька днів На Вишгородщині в річці виловили тіло чоловіка, якого розшукували кілька днів - зображення](/storage/resized/lg/news/95208ae2-8155-46da-9ae0-35efda886a25/photo_2021-12-16_14-30-47.jpg)
На березі річки працівники ДСНС виявили речі зниклого чоловіка, однак його самого поруч не було. Тоді рятувальники обстежили річку, але безрезультатно.
Лише наступного дня на місце прибули водолази і 16 грудня о 11:45 з річки Тетерів дістали тіло зниклого чоловіка 1983 року народження.
Тіло чоловіка передано працівникам поліції.
Як повідомлялося раніше, в селі Горбані Ташанської ОТГ потонув 61-річний місцевий житель. Очевидці кажуть, що чоловік був напідпитку і пішов купатися.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.