На в’їзді до Бучанської громади подорожніх вітатиме величезний Тризуб
![На в’їзді до Бучанської громади подорожніх вітатиме величезний Тризуб На в’їзді до Бучанської громади подорожніх вітатиме величезний Тризуб - зображення](/storage/resized/lg/news/9b3dafe1-7736-4a8c-8d0d-6e9b0dc52345/006-6-800x600.jpg)
Про це повідомляє Бучанська міська рада.
Як зазначається, ініціатива встановлення монументу належить Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужного.
Офіційне відкриття пройде пізніше, коли облаштуємо територію.
"Тризуб — не просто символ. Це наш оберіг. Оберіг нашої громади, кожної домівки, кожної сімʼї. Тож нехай він боронить нас від ворога. З вірою в ЗСУ! Разом — непереможні!” –
йдеться у повідомленні.
![На в’їзді до Бучанської громади подорожніх вітатиме величезний Тризуб На в’їзді до Бучанської громади подорожніх вітатиме величезний Тризуб - зображення](/storage/resized/lg/news/9b3dafe1-7736-4a8c-8d0d-6e9b0dc52345/007-5.jpg)
![На в’їзді до Бучанської громади подорожніх вітатиме величезний Тризуб На в’їзді до Бучанської громади подорожніх вітатиме величезний Тризуб - зображення](/storage/resized/lg/news/9b3dafe1-7736-4a8c-8d0d-6e9b0dc52345/005-13.jpg)
У Національному музеї народної архітектури та побуту України встановили найбільший тризуб з дідухів в Україні. Його висота – 7,41 метра. Дідухи для конструкції тризуба виконали з пшениці. Їх створював десантник Ярослав Кучма.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.