#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Культура

На Ukraine Tourism Awards 2021 Київщина побореться за нагороди у шести номінаціях

13.12.2021
Голосування за учасників премії триватиме до 15 грудня включно.

На Ukraine Tourism Awards 2021 Київщина побореться за нагороди у шести номінаціях - зображення

На головній туристичній премії України «Ukraine Tourism Awards 2021» Київщина представлена відразу в шести різних номінаціях, повідомляють в КОДА.

Що таке Ukraine Tourism Awards?

Претенденти від столичного регіону пройшли відбір, а чи здобудуть вони перемогу залежатиме від голосування, в якому можуть в’язати всі охочі. Триватиме воно до 15 грудня включно, після чого наприкінці тижня оголосять переможців.

Відтак у номінації «Найкращий природний парк» представлений лавандовий парк «Порадів», у номінації «Туристичний гід» – екскурсовод дендрологічного парку «Олександрія» Лариса Задорожна, у номінації «Найкращий туристичний оператор» – «Чорнобиль-тур», у номінації «Найкращий заміський комплекс» – князівство «Київська Русь», заміський комплекс «Два бобри» і заміський клуб «Grand Admiral resort and spa», у номінації «Місто мого серця» – місто Буча та місто Славутич, у номінації «Регіональний прорив року» – управління туризму Київської облдержадміністрації.

Нагадаємо, сьогодні в Україні святкують День святого Андрія, більше про традиції та прикмети цього дня – читайте за посиланням у матеріалі «Погляду».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.