На території Бориспільщини сформовано першу ОТГ
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64589150_464806750755050_4258888046000209920_n.jpg)
У Бориспільському районі з'явилася добровільно сформована Золочівська ОТГ.
Про це повідомляє Департамент містобудування та архітектури КОДА.
Таким чином об'єднуються: село Гнідин Гнідинської сільської ради, села Вишеньки та Петропавлівське Вишеньківської сільської ради Бориспільського району в Золочівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Гнідин Бориспільського району Київської області.