За рік на Київщині оновили шість шкіл
![За рік на Київщині оновили шість шкіл За рік на Київщині оновили шість шкіл - зображення](/storage/resized/lg/news/952cbe46-bf68-427f-baa3-27eab64d83ca/classroom-g8fc2923a3_1280.jpg)
Очільник КОДА Василь Володін повідомив, що за рік в області оновили шість шкіл у межах програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво"
"Оновлення шкіл – це один із пріоритетних напрямів "Великого будівництва". Наразі ми успішно завершили всі заплановані на цей рік проєкти. Йдеться про термомодернізацію та капітальні ремонти освітніх закладів. Вдосконалювали як міські, так і сільські об’єкти", – розповів Володін.
Він зазначив: у більшості з цих шкіл жодні ремонтні роботи не проводились упродовж десятиліть. Проте тепер це комфортні школи, де дітям тепло та зручно.
Цього року провели наступні роботи:
капітальний ремонт Вовчківського НВО Поліської громади;
капітальний ремонт Пашківської загальноосвітньої школи в Макарівській громаді;
капітальний ремонт щодо покращення енергоефективності Яготинського НВК № 2;
термомодернізацію Жоравського НВК в Яготинській громаді;
капітальний ремонт школи №2 у Бучі;
капітальний ремонт Тетіївської школи №3.
Зазначається, що наступного року на Київщині запланували оновити ще п’ять шкіл.
Нагадаємо, школу у селі Пашківка Макарівської громади відремонтували в рамках президентської програми "Велике будівництво".
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.