Новини
Київщина
Здоров'я

На переяславському базарі продавці не дотримуються карантинних вимог

16.03.2021 Оксана Кириленко 0

Більшість підприємців частково або повністю ігнорують виконання протиепідемічних заходів. 

Фото: Інформатор Переяслав

Про це повідомив голова міськради Вячеслав Саулко н позачерговому засіданн комісії з питань ТЕБ та НС.  , розповідає Інформатор Переяслав.

   Більшість підприємців не носять масок або ж надягають їх неправильно (не прикривають носа та рота), не дотримуються соціальної дистанції. Також у протоколі зауважується, що при запровадженні карантину навесні 2020 року підприємці обіцяли посилено дотримуватися всіх умов, лише б їм дозволили працювати.

Про ці порушення повідомили директору КП “Переяславський міський ринок” Олександрові Опінку та всім підприємцям. Наступної неділі, 21 березня, представники поліції та Держпродспоживслужби проведуть виїзну перевірку базару на Шкільній із фото- та відеофіксацією. Якщо вони виявлять порушення вимог, буде підготовано проєкт рішення щодо заборони проведення недільного ярмарку на Шкільній.

Як повідомляв «Погляд», не від коронавірусу в Переяславській ТГ за добу помирає п’ять осіб.

«Погляд» розповідав, що одну із шкіл Переяслава закрили на карантин.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.