На Обухівщині загасили палаючий мікроавтобус
15 грудня близько 10:00 до рятувальників Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу, що сталася у селі Трипілля по вулиці Бобрицька.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/media-share-0-02-0a-8924683a5965a60a423f25d5f5d0017282f9a48ca99e2f765f1530888383d733-795fa842-4358-47c3-abae-ebb47e8755bc.jpg)
На місце виклику було направлено черговий караул 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Українка та 46-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Козин. По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить автомобіль Volkswagen Т4.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/media-share-0-02-0a-eb2c9243ebe874fd28632a1bdc79cd9181c603a7cd8851ec2aa1bf1489b2affe-d42713c6-82bb-42b8-ae31-a022f35a9cf4.jpg)
Як стало відомо журналістам ІА "Погляд" з перевірених джерел, автомобіль загорівся на ходу, а його власник ледь встиг забрати із вогняного авто свої документи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79908753_2933804959987394_5299325993507356672_n.jpg)
Загоряння автомобіля ліквідовано о 10:31. Причина пожежі встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79512104_655336131668447_2792965839010136064_n.jpg)