На Обухівщині через злочинну необережність судитимуть інженера газової заправки
Мова йде про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, що створило загрозу загибелі людей, та настання інших тяжких наслідків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78493622_2382879601929145_5926216821576302592_n.jpg)
Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури затверджено обвинувальний акт стосовно інженера з пожежної безпеки на одній із АГЗП, розташованій в Українці за ч. 1 ст. 272 КК України.
За версією слідства, вказаний газозаправний пункт здійснював реалізацію скрапленого газу (пропан), без оформлення у встановленому порядку дозвільних документів та з численними порушеннями вимог законодавчих та нормативно-правових актів з пожежної безпеки при експлуатації об'єкта підвищеної небезпеки. Вказане підтверджується висновками спеціаліста Обухівського РВ ГУ ДСНС у Київській області та експерта-пожежотехніка Київського НДЕКЦ МВС України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/12236-720p-2250a-2367d-b94a5-3a333-f87e5-9b112-e8667-3f91b.jpg)
Таким чином, підозрюваний, будучи відповідальним за охорону праці та техніку безпеки не забезпечив максимально безпечних умов функціонування газового автозаправочного комплексу у місті Українка, що створило загрозу загибелі людей і настання інших тяжких наслідків.
На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду.