Обухів
Київщина-суспільство

На Обухівщині відкрили відразу дві поліцейські станції

Там працюватимуть поліцейські офіцери громади, які повинні орієнтуватися на потреби місцевого населення та підтримувати постійний контакт із мешканцями.

На Обухівщині відкрили відразу дві поліцейські станції - зображення

29 грудня на Обухівщині відкрили відразу дві поліцейські станції. Зокрема, запрацювали вони в Германівському округу Обухівської МТГ та у Козинській ОТГ, повідомила пресслужба поліції Київщини.

В Козинській громаді поліцейську станцію облаштували в приміщенні сільської ради села Підгірці. Там офіцер громади оберігатиме спокій жителів сіл Підгірці, Креничі та Романків.

Натомість в Германівському округу поліцейська станція тепер розташована в сільській раді с. Германівка, офіцер громади в якій має стояти на варті в таких населених пінктах, як: Германівка, Семенівка, Перегонівка, Красна Слобідка, Матяшівка Григорівка, Гусачівка, Красне та хуторів Безіменного та Антонівки.

Також відомо, що поліцейські офіцери громади будуть озброєні помповими рушницями та матимуть у своєму розпоряджені службове авто. Вони мають орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями та щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагуючи на проблеми громади та запобігаючи вчиненню правопорушень.

Нагадаємо, вчора "Укрзалізниця" запустила електричку з Василькова до Києва.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.