На Обухівщині шахраї під виглядом посадовців "збирали" гроші на потреби військових
![На Обухівщині шахраї під виглядом посадовців На Обухівщині шахраї під виглядом посадовців](/storage/resized/lg/news/9705359b-24a2-4f0a-a1c6-3ecb1b27bf6d/14_zlochun.jpg)
Правоохоронці Київщини спіймали шахраїв, які під виглядом посадовців "збирали" гроші для потреб військових. Як повідомляє пресслужба поліції пристоличного регіону, двоє 25-річних вихідців з Дніпра, упродовж двох місяців, надсилали листи місцевим підприємцям від імені голови Обухівської військової адміністрації із проханням допомоги ЗСУ.
"Провівши низку оперативних-розшукових заходів, оперативники Обухівського РУП спільно із працівниками кримінальної поліції Київщини вирахували зловмисників. Правоохоронці встановили, що голова Обухівської РВА до шахрайства жодного відношення не має", –
пресслужба поліції Київської області
Наразі перевіряється причетність зловмисників до вчинення аналогічних злочинів на території Київської області, а також всієї України.
За фактом шахрайських дій та використання завідомо підроблених документів, розпочато досудове розслідування [ч.1, ч. 2 ст. 190 та ч. 4 ст.358 ККУ]. Зловмисникам загрожує до 3 років ув’язнення.
Нагадаємо, нещодавно на Київщині затримали "псевдопрацівника" банку, який ошукав жінку на 110 тис. грн. Також нещодавно стало відомо, що в пристоличному регіоні спіймали чоловіка, який допомагав військовозобов'язаним ухилятись від служби в армії.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.