Новини
Анонси
Фастів

На новорічні свята у фастівському парку хочуть створити «Алею ялинок»

09.12.2019 Александр Чернышенко 0

У Фастівському міському парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна цього року на новорічно-різдв’яні свята планують створити "Алею ялинок" від підприємств, установ, закладів та підприємців нашого міста.

Про це повідомила фастівська журналістка Тетяна Самойленко.

На думку організаторів, «Алея новорічних ялинок» буде чудовою прикрасою не лише міського парку, а й улюбленим місцем для гостей та фастівчан. Її концепція полягає в тому, що кожне підприємство нашого міста (за згодою) придбає штучну ялинку, надасть брендовані іграшки та прикраси, гірлянди, а також табличку з назвою підприємства.

«Алеї новорічних ялинок» - це проєкт не на один рік, адже придбані ялинки та іграшки будуть слугувати ще багато років і милувати око фастівчан на новорічні свята.

Окрім цього, організатори працюють над створенням "Хатинки Святого Миколая", де фастівські дітлахи зможуть написати лист Миколаю, сфотографуватись та гарно провести час.

Якщо фастівчани також бажають допомогти у створенні свята і у них є новорічний декор чи прикраси – організатори просять поділитись з ними. Можна відразу приносити до парку в адміністративну будівлю або звертайтесь до Максима Половка чи Тетяни Сіманкіної.

Організатори готують для фастівчан план заходів, майстер-класи та вистави під час свят та запрошують долучитись майстрів і підприємців до святкових ярмарок.