Новини Київської області
Бучанський район

На Новоірпінській трасі (Р-30) та Гостомельському шосе (М-07) з’явився TruCAM

Прилади TruCAM поліцейські використовують поряд з камерами автоматичної фіксації.

На Новоірпінській трасі (Р-30) та Гостомельському шосе (М-07) з’явився TruCAM - зображення
Фото: Auto24

Про це повідомляє Патрульна поліція України.

"Прилади TruCAM поліцейські патрульної поліції використовують поряд з камерами автоматичної фіксації. Адже більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки в поєднанні методів вимірювання", –

йдеться у повідомленні.

Зазначається, що місця для встановлення цих приладів визначили відповідно до стану аварійності та на аварійно небезпечних ділянках і місцях (ділянках) концентрації ДТП, скоєних через порушення водіями встановлених обмежень швидкості руху.

Загалом на дорогах України працюватиме 150 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 279 ділянках автомобільних доріг.

"Про використання приладів вимірювання швидкості вас повідомлятимуть дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень. У місцях фіксації порушень буде стояти службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками", –

додають у повідомленні.

Переглянути список місць, де дозволено вимірювання швидкості приладом TruCAM, можна по за посиланням.

Нагадаємо, у систему "Безпечна Київщина" інтегрували 1144 камери відеоспостереження. З них 378 із функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.