#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пригоди
Кримінальні новини

На Миронівщині розтратили бюджетні кошти: голові сільради повідомлено про підозру

27.07.2020 Руслан Семенець 0

За версією слідства, бюджетні кошти було використано із порушеннями під час робіт з реконструкції дошкільного навчального закладу.

Голові однієї із сільських рад Миронівського району та директору підприємства-підрядника за фактами розтрати бюджетних коштів на користь приватної юридичної особи у великих розмірах шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів (ч. 4 ст. 191, ч. 1ст. 366 КК України) повідомлено про підозру.

За даними слідства, у 2018 році підозрювані, діючи за попередньою змовою, достовірно знаючи про те, що частина робіт з реконструкції дошкільного навчального закладу розвитку ясла-сад, зазначених в актах виконаних робіт, фактично не виконані, підписали та завірили гербовими печатками акти виконаних робіт.

Внаслідок протиправних умисних дій голови сільської ради та директора підприємства з місцевого бюджету сільської ради розтрачено на користь юридичної особи грошові кошти в сумі понад 220 000 грн.

У разі доведення вини особам загрожує покарання у виді позбавленням волі від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається не винуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, що на Миронівщині відкрили новий спортивний майданчик для занять воркаутом.