На Миронівщині під час риболовлі потонув чоловік
22 грудня о 14:15 до оперативно-диспетчерської служби Миронівського району надійшла інформація від чергового поліції про те, що в сільському ставу у селі Пиї під час риболовлі потонув чоловік.
До місця виклику було направлено рятувальників 14-ї ДПРЧ міста Миронівка.
Працівники ДСНС за допомогою гумового човна та рятувальної мотузки дістали з води та доправили до берега тіло загиблого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/IMG-8ea30ebe7.jpg)
Шановні громадяни! Йдучи на водойму, будьте вкрай обережними та суворо дотримуйтесь правил поведінки на льоду, аби не наражати на небезпеку себе й оточуючих. Не ігноруйте застереженнями! Бережіть своє життя, роз’яснюйте дітям правила безпечної поведінки, не залишайте їх без нагляду! В разі нещасного випадку негайно телефонуйте за номером «101», застерігає ДСНС Київщини.