![На міжнародному конкурсі «Китайський міст» перемогла українська команда](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/10/44568867_1121802067996058_7862185321796993024_n-350x523.jpg)
21 жовтня у Китаї завершився 11-й Міжнародний учнівський конкурс «Китайський міст», в якому взяла участь дівчина із смт Глеваха Васильківського району Євгенія Халабаджах, учениця Київської гімназії східних мов №1. Про її
участь у цьому конкурсі ми вже писали з проханням підтримати українську команду шляхом голосування.
![Дівчина з Васильківщини перемогла на міжнародному конкурсі](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/10/44502073_1121802071329391_3853904799292456960_n-350x467.jpg)
На своїй сторінці у мережі Facebook Євгенія Халабаджах зазначила: «
Ми це зробили! Ми переможці «Премії за популярність»! Дякую всім і кожному! Єдність – сила! Ми це ще раз довели всьому світові! Неймовірно щасливі, що Україна знову перша! Слава Україні!»
![Дівчина з Васильківщини перемогла на міжнародному конкурсі](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/10/44583366_1121802097996055_1402234769772642304_n-350x467.jpg)
Повертаючись додому, дівчина підсумувала:
«Китайський міст» – це інший світ – світ без політики, війн та бід! Тут немає стереотипів, бо ми їх самі зруйнували! Тут кожен хоче навчитися мови свого друга. Тут всі запрошують до себе, але в той же час розпитують: «А як там в Україні? Що ви їсте? Чим пишаєтесь?». Тому я скучатиму за моїми новими друзями з Колумбії, Португалії, Німеччини, Мозамбіку, Нігерії, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Узбекистану, Коста-Ріки, Гренади, Нової Зеландії, Аргентини та інших країн світу! Звичайно, трошки сумно, проте я повертаюся до Батьківщини! Я вважаю, що вчорашня наша з вами перемога – це доказ для всіх тих, кому я розповідала, що українці дружні! Дякую усім, хто причетний до цієї перемоги! Україно, ми повертаємось!».
![Перемога українців на міжнародному конкурсі «Китайський міст»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/10/44587771_1121802351329363_3203681518438318080_n-350x263.jpg)
Фото Євгенії Халабаджах зі сторінки у мережі Facebook