Новини
Новини Київської області
Здоров'я

На медичну сферу Київщини виділять 10 млн грн


Кошти спрямують на підтримку медичних установ, зарплату медикам та капітальний ремонт Київського обласного онкодиспансера.

pixabay.com

На розвиток медичної сфери Київської області виділять понад 10 млн грн. Відповідний проєкт рішення підтримали депутати Київської обласної ради.

6,3 млн грн з виділених коштів спрямують на підтримку медичних установ Київщини та оплату роботи медпрацівників. Натомість ще 4 млн грн витратять на капітальний ремонт гематологічного відділення під центр гематології та трансплантації кісткового мозку у Київському обласному онкодиспансері.

Також на засіданні облради погодили низку питань щодо реорганізації медичних установ в столичному регіоні. Зокрема, «Київський обласний центр реабілітації та спортивної медицини» приєднають до «Київської обласної лікарні», «Київський обласний кардіологічний диспансер» до «Київської обласної клінічної лікарні», а «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» до «Київського обласного онкологічного диспансеру».

Нагадаємо, днями у Славутичі завершили капремонт у лікарні, а столичні хірурги провели унікальну операцію по трансплантації двох органів одночасно.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.