Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини
Світ-суспільство

На Київщині вбили бізнесмена з Грузії

03.12.2019 Оксана Кириленко 0

Тіло чоловіка знайшли у покинутому колодязі. Затримано двох мешканців Київської області за підозрою у пособництві в умисному вбивстві підприємця - громадянина Грузії, який незадовго до цього прибув у столицю у бізнес справах.

Ввечері 26 листопада 2019 року потерпілий сів у автомобіль в центрі столиці та поїхав у невідомому напрямку. Після цього іноземець перестав виходити на зв'язок із знайомими, у зв’язку з чим останні повідомили про його зникнення правоохоронні органи.

У подальшому тіло зниклого іноземця з вогнепальними пораненнями виявили у закинутій криниці на території Київської області.

За результатами проведених оперативно-розшукових заходів правоохоронцям вдалося встановити осіб, які за матеріальну винагороду, вчиняли дії, спрямовані на приховання тіла та знищення речових доказів.

Наразі Київської місцевою прокуратурою № 10 затриманим повідомлено про підозру у пособництві в умисному вбивстві. Вирішується питання щодо обрання останнім запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Вживаються заходи, спрямовані на встановлення інших осіб, причетних до злочину, а також мотиви та обставини його вчинення.

Прес-служба прокуратури міста Києва