На Київщині створили Госпітальну раду
До її складу увійшли представники адміністрації, установ охорони здоров'я, екстреної допомоги та представники громадськості.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/TSVK.jpg)
За розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна, Госпітальна рада визначатиме спроможність мережі госпітального округу, розроблятиме план його розвитку, а також реорганізацію та перепрофілювання закладів охорони здоров’я у межах округу та інші медичні питання.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.