Новини
Новини Київської області
Яготин
Надзвичайні новини
Розшук

На Київщині розшукали двох зниклих друзів-дітлахів


Двоє хлопчиків, 8 та 10-річного віку, вчора ввечері пішли з дому у селі Сулимівка Яготинського району і не повернулися. Мати меншого хлопчика подзвонила вранці, о 6.30, у поліцію, оскільки вночі самотужки не змогла його знайти, старшого хлопчика теж розшукували батьки.

Про це повідомляє поліція Київщини.

Після отримання повідомлення про зникнення дітей, їх почали розшукувати поліціянти Яготинського відділення поліції та ювенальні поліцейські, до яких долучились місцеві небайдужі люди.

Дітей розшукували майже годину на території села, а також в лісі.  Врешті хлопчаків помітили біля водойми – ті збиралися купатися.

Виявилось, що зниклі діти, дізнавшись про те, що їх розшукують, навмисне ховалися від поліцейських. Заночували втікачі у будинку, з якого виїхали господарі. На щастя, нічого поганого з дітьми не трапилось і поліцейські неушкодженими повернули їх батькам.

З батьками втікачів була проведена роз’яснювальна бесіда для уникнення таких випадків у майбутньому. На батьків склали адміністративні протоколи за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адмінправопорушення. Їм загрожує попередження або накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв,  що на Фастівщині розшукали малолітнього втікача, який через сварку в родині пішов з дому.