#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Довкілля
Вода

На Київщині розпочато впорядкування водних об’єктів

12.04.2019 Косянчук Інна 0

Понад 700 орендарів мають визначити свою потребу в розробці відповідних документів

Департамент містобудування та архітектури Київської обласної держадміністрації (КОДА) на виконання доручення голови облдержадміністрації Олександра Терещука нині здійснює роботу з перегляду та приведення у відповідність до чинного законодавства договорів оренди водних об’єктів Київської області. Понад 700 орендарям відправлено листи, у яких запропоновано визначити свою потребу у використанні водних об’єктів та необхідність  розробки документації для підготовки проекту договору про внесення змін: паспорта водного об’єкта, проекту землеустрою та технічної документації із землеустрою з нормативної грошової оцінки земель.

Зазначається, що вартість виготовлення цієї документації встановлюється винятково договором з господарюючим суб’єктом, який її виготовлятиме. Виготовляти ж її можуть суб’єкти, які мають у своєму складі сертифікованих спеціалістів з відповідних спеціальностей – землеустрій/нормативна грошова оцінка. Порядок розроблення паспорта водного об’єкта затверджено наказом Міністерства екології та природних ресурсів від 18.03.2013 № 99 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 за № 775/23307, що не передбачає жодних обмежень господарюючих суб’єктів, які їх розробляють, а містить лише вимоги до обов’язкового складу документації.

Замовником паспорта водного об’єкта може бути тільки облдержадміністрація, від імені якої таку діяльність здійснює Департамент екології та природних ресурсів КОДА. Про це 11 квітня повідомила Київська облдержадміністрація, і зазначила реквізити для зв’язку: телефон – 279-01-58, факс – 234-96-15, електронна адреса – [email protected], м. Київ, вул. Басейна, 1/2-а.