На Київщині рівень злочинності знизився з 18 до 15 тисяч кримінальних правопорушень
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1206_Upr_pol1.jpg)
У Головному управлінні поліції області підбили підсумки роботи за 11 місяців цього року та нагородили кращих правоохоронців
Сьогодні, 6 грудня, у Головному управлінні поліції Київщини відбулась нарада з підбиття підсумків за 11 місяців цього року. Про результати роботи оперативно-службової діяльності підрозділів доповіли керівники служб відомства.
Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов звернув увагу на те, що хоч показники роботи за цей період поліпшились порівняно з таким же минулорічним періодом, однак криміногенна ситуація на території Київщини ще залишається напруженою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1206_upr_pol2.jpg)
Зокрема, за цей час до підрозділів поліції Київщини надійшло понад 352 тисячі заяв і повідомлень, а це майже на 8 тисяч більше, ніж торік. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 31,6 тисяч повідомлень, що на 5 тисяч менше ніж торік.
«Одне з головних – це питання оперативного реагування на повідомлення громадян, зменшення терміну прибуття груп реагування та слідчо-оперативних груп на місця правопорушень. Уподовж 11 місяців диспетчерською службою поліції області опрацьовано майже 340 тисяч електронних карток «102». За словами Андрія Нєбитова, завдяки превентивним, оперативно-профілактичним заходам, збільшенням поліцейських патрулів вдалося знизити рівень загальної злочинності (з 18-ти до 15 тисяч кримінальних правопорушень)», йдеться в повідомленні поліції Київської області.
Також повідомляється про істотне зменшення кількості злочинів у громадських місцях та на вулицях – крадіжок, грабежів та хуліганства.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1106_Upr_pol3.jpg)
За результативну працю кращі поліцейські отримали нагороди. Так, Очільник поліцїї Київщини нагородив співробітників трьох підрозділів – Управління карного розшуку, полку поліції особливого призначення, та Вишгородського відділу поліції.
Як повідомив журналісту «Погляду» начальник Вишгородського відділу поліції Роман Бежук, серед нагороджених правоохоронців Вишгородщини – заступник начальника сектору кримінальної поліції капітан Ігор Молчанов та старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції майор Андрій Марущак.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1106_Upr-pol4.jpg)
Ці відзнаки правоохоронці отримали за проявлений професіоналізм під час затримання зловмисників, які скоїли крадіжку майна з поштового автомобіля.