На Київщині протягом новорічних свят вдалось повернути 9 зниклих дітей
Поліція Київщини на новорічні свята повернула додому дев’ять зниклих дітей з Білої Церкви, Обухова та Києво-Святошинського району. Після оперативно-розшукових заходів правоохоронцям вдалося повернути до родин усіх неповнолітніх, шестеро дівчаток та троє хлопчиків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/etrgetr7e94.jpg)
Усі діти знайшлись у перші години після звернення родичів, відтак вони не стали жертвами злочинів. А от одна 16-річна дитина таки загинула у ДТП. Інших діток правоохоронці оперативно розшукували прямо під час святкування біля головних ялинок на Київщині, а також біля головної ялинки у місті Києві. Виявилося, що діти перебували в колі своїх друзів та знайомих.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/80979251_2701153206606501_3033772178416861184_n.jpg)
Щодо де-яких батьків вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей ) КУпАП.
"Шановні батьки, пильнуйте, будь ласка, своїх дітей та в разі зникнення дитини терміново звертайтеся до найближчого поліцейського відділення або телефонуйте на спецлінію 102. Оперативність рідних суттєво збільшує шанси швидкого встановлення місцезнаходження зниклої дитини!", - йдеться у дописі Поліції Київської області