Новини
Новини Київської області
Суспільство
Здоров'я

На Київщині очно працюють майже 93% шкіл


У дистанційному режимі через виявлення випадків захворювання на COVID-19 діють 35 закладів середньої освіти.

Фото з сайту НУШ

Як повідомила пресслужба Київської облдержадміністрації, в області майже 93% закладів середньої освіти, а це 606 шкіл, працюють у звичайному режимі.

За словами директорки департаменту освіти і науки КОДА Жанни Осипенко,  інші 7% шкіл працюють за дистанційною, або за змішаною формами.

«Лише 35 шкіл області перевели в дистанційний режим. П’ять із цієї кількості – через виявлення випадків захворювання на COVID-19 серед учнів чи працівників. Ці заклади розташовуються у Рокитнянській та Білоцерківській громадах», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що щодо 12 шкіл засновники прийняли рішення про змішаний формат роботи. Загалом, як підкреслила Осипенко, освітній процес на Київщині відбувається у штатному режимі.

Втім, не лише через епідемію коронавірусу доводиться тимчасово змінювати формат роботи шкіл. Як повідомляв «Погляд», заклади загальної середньої та позашкільної освіти Переяславщини переходять на дистанційну форму навчання із 16 по 19 лютого через негоду.

Тим часом учні випускних класів готуються зо ЗНО. Цього року понад 380 тисяч осіб братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. «Погляд» розповідав, що необхідно знати учасникам ЗНО-2021.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.