Новини
Новини Київської області
Земля

На Київщині хочуть повернути державі землі на 200 млн грн


Мова йде про більш ніж 34 га лісового фонду на території Дзвінківської сільради.

Земельні ділянки були передані розпорядженням Васильківської райдержадміністрації з порушення вимог Земельного та Лісового кодексів України у приватну власність ряду громадян для ведення особистого селянського господарства.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Київської області.

Наразі ж Києво-Святошинською місцевою прокуратурою до господарського суду Київської області для захисту порушених прав держави пред’явлено позов про повернення на користь держави земель лісового фонду площею понад 34 га. Їх орієнтовна ринкова вартість становить понад 200 млн грн.

«Погляд» інформував, що на Вишгородщині лісові землі повернули державі. Вищедубечанський лісгосп виграв суд. На Вишгородщині вдалось протистояти незаконній передачі земель лісового фонду під індивідуальну забудову.

Читайте також, як на Обухівщині Ощадбанк через аукціон продає землі біля поблизу Дніпра за 302,5 млн грн. Аукціон призначений на 18 березня. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.