Новини
Україна
Головні новини
Гостомель
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

На крилах дитячої мрії: ювілей Олега Антонова – геніального авіаконструктора

07.02.2021 Колосенко Віктор 0

7 лютого виповнилося 115 років від дня народження академіка Академії наук України Олега Антонова – генерального конструктора авіаційної техніки. ДП «АНТОНОВ», що він заснував, створює чудові літаки. Деяким з них на нашій планеті й досі немає аналогів.

Як повідомляє Antonov Company, геніальний конструктор присвятив своє життя втіленню його дитячої мрії – прагненню літати. Відео можна переглянути тут.

Антонов створив 52 типи планерів та 22 типи літаків, серед яких – і найбільш вантажопідйомні у світі. Він віддав багато сил розробці десятків інших літальних апаратів.

А також створив оригінальну школу конструювання транспортних, регіональних пасажирських літаків та літаків спеціального призначення, виховав цілу плеяду видатних авіаційних фахівців, заснував підприємство, яке носить його ім’я.

У Гостомелі знаходиться міжнародний вантажний аеропорт, також призначений і для льотних випробувань антонівської авіатехніки.

Зазначається, що наразі ДП «АНТОНОВ» працює, виконуючи низку важливих завдань.

Серед першочергових – побудова транспортних літаків Ан-178 для ЗСУ, продовження програми імпортозаміщення, підтримка льотної придатності літаків авіакомпанії «Авіалінії Антонова».

Ми розповідали, що у 2020-му серійному авіазаводу «Антонов» виповнилося 100 років.

А Бучанська міська рада підписала з цим державним підприємством меморандум про співпрацю.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.