#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині засіяно 95,9% запланованих територій

24.05.2022
Проведення сільгоспробіт значно ускладнене через заміновані росіянами поля.

На Київщині засіяно 95,9% запланованих територій - зображення

Незважаючи на російську агресію, в області засіяно 95,9% від усіх прогнозованих посівних площ. Про це повідомила пресслужба КОДА.

Загалом в столичному регіоні засіяно 620,21 тис. га землі. Зокрема, ячменю ярого, ярого ріпаку, вівса, гороху, кукурудзи та соняшника.

"Попри ряд викликів, таких як нестача пального, мінеральних добрив, і значну кількість території, що була замінована, аграрії розуміють важливість своєї роботи і продовжують працювати заради перемоги", –

пресслужба КОДА

Варто зазначити, що проведення сільгоспробіт значно ускладнене через заміновані росіянами поля.

Нагадаємо, в травні в мінаграрної політики заявили, що продовольча безпека України під повним контролем. Зокрема, повідомляллося, що наразі на залишках в Україні є близько 25 млн тонн зернових та олійних культур, чого достатньо для забезпечення продовольством всіх 40 млн українців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.