Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині запрацювало ще 11 дитячих садків

05.07.2022
Також в дистанційному форматі продовжують працювати 257 дитячих садків.

На Київщині запрацювало ще 11 дитячих садків - зображення

На Київщині очно запрацювало ще 11 дитячих садків. Таким чином, наразі в пристоличному регіоні вже працює 97 дитячих садків, повідомляє пресслужба Київської обласної військоковї адміністрації.

Серед дошкільних навчальних закладів, що вже працюють 68 закладів комунальної та 29 приватної форм власності. Зокрема, в дитячих садках функціонує 252 групи, які відвідують майже 3400 дітей.

Крім того, в дистанційному форматі продовжують працювати 257 дитячих садків. У них навчається понад 13 тисяч дітей, у тому числі майже 700 – із родин вимушених переселенців. За дистанційною та змішаною формою навчання функціонують 36 закладів освіти приватної форми власності.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, які школи працюватимуть на Київщині з 1 вересня. Як зазначалося раніше, Київщина готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн, проте до початку нового навчального року там мають вирішити ряд безпекових питань.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.