Україна
Васильків
Фастів
Здоров'я

На Київщині відкрили нову амбулаторію

Визначна подія для однієї з громад пристоличного регіону сталася напередодні свята медичного працівника.

На Київщині відкрили нову амбулаторію - зображення
Фото: КОВА

У селі Путрівка Глевахівської громади відкрили амбулаторію загальної практики та сімейної медицини. Про це 17 чеврня повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Варто зазначити, що в селі Путрівка проживає більше 2300 людей, багато осіб похилого віку, вимушених переселенців, які потребують первинної медичної допомоги більше за всіх. Колектив закладу очолив молодий лікар, також вимушений переселенець Михайло Володимирович.

До слова, на Київщині повністю зруйновані окупантами два медзаклади - Макарівський центр первинної медицини та Гурівщинська медична амбулаторія і нещодавно обіцяли, що в Гурівщині відбудують зруйновану амбулаторію. Вона буде відбудована за міжнародними стандартами та оснащена сучасним обладнанням. У свою чергу в Макарові відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги почали наприкінці травня. Натомість Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.