Україна
Буча
Здоров'я

У Гурівщині відбудують зруйновану окупантами амбулаторію

Вона буде відбудована за міжнародними стандартами та оснащена сучасним обладнанням.

У Гурівщині відбудують зруйновану окупантами амбулаторію - зображення
Фото: КОВА

У селі Гурівщина, Бучанський район, починають відбудову амбулаторії. Про це повідомили в Telegram-каналі Київської обласної військової адміністрації.

"На Київщині повністю зруйновані два медзаклади - Макарівський центр первинної медицини та Гурівщинська медична амбулаторія. Відновлювати першу вже почали. 15 червня Київська ОВА, Міністерство охорони здоров’я України та Футбольний клуб "Динамо" (Київ) підписали тристоронній Меморандум про будівництво нової амбулаторії в селі Гурівщина", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Згідно з проектом, амбулаторія буде відбудована за міжнародними стандартами та оснащена сучасним обладнанням.

Орієнтовно, медичний заклад в Гурівщині почне працювати вже в листопаді цього року, там зможуть обслуговувати більше 5 тисяч пацієнтів з навколишніх населених пунктів.

Нагадаємо, в Макарові відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги почали наприкінці травня. Натомість Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.