Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

На Київщині спіймали шахраїв, які ошукували людей під приводом продажу дров у соціальних мережах

На фоні потреб людей активізувались аферисти.

На Київщині спіймали шахраїв, які ошукували людей під приводом продажу дров у соціальних мережах - зображення

На Київщині спіймали шахраїв, які ошукували людей під приводом продажу дров у соціальних мережах. Про це повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Відомо, що товар зловмисники продавали за заниженими цінами, просили передплату, а отримавши кошти, зникали зі зв’язку.

На Київщині спіймали шахраїв, які ошукували людей під приводом продажу дров у соціальних мережах - зображення

"Чотири епізоди шахрайства вже маємо по Київщині і понад десять в інших областях України. Нині діяльність злочинної групи припинена.

Неодноразово ми вже попереджали громадян про подібні афери, адже зараз шахраї активізувались на фоні потреб людей. Псевдопродавці пропонують дрова, генератори, вікна", –

очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов

Мешканців Київщини закликають не здійснювати покупки у неперевірених продавців та використовувати лише опцію післяплати за товар. Натомість у разі, якщо ви стали жертвами шахрайських дій, звертайтеся до поліції.

Нагадаємо, в серпні на Київщині спіймали шахрайку, яка збирала гроші для постраждалих від війни. Натомість на Обухівщині шахраї під виглядом посадовців "збирали" гроші на потреби військових. Також нещодавно на Київщині затримали "псевдопрацівника" банку, який ошукав жінку на 110 тис. грн. Також нещодавно стало відомо, що в пристоличному регіоні спіймали чоловіка, який допомагав військовозобов'язаним ухилятись від служби в армії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.