Новини
Київщина
Спорт
Київщина-суспільство

На Кагарличчині відкрито нові спортмайданчики

05.06.2020 Руслан Семенець 0

4 червня було відкрито нові спортивні майданчики на Кагарличчині.

У селі Стайки відбулося урочисте відкриття відразу двох спортивних об’єктів. Це спортивний майданчик для Workout зі штучною травою та тренажерами, який розташувався на території Стайківської загальноосвітньої школи, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв.

"Зауважу, що воркаут-майданчик є одним з 46 майданчиків, які облаштовуються в опорних закладах Київської області у 2020 році", - зазначив очільник спорту Київщини.

А другим об’єктом, сусідом воркауту, стало міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчик з вуличними тренажерами.

Зводилися спортивні об'єкти в рамках програми «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовувався об’єкт - за рахунок місцевого.

З дотриманням всіх протиепідемічних правил, встановлених МОЗ, у скромному святковому заході на честь відкриття взяли участь представники кагарлицької влади та громадськості.

Нагадуємо, що раніше на Миронівщині відкрили новий спортивний майданчик з тренажерним комплексом та штучним газоном.