На Кагарличчині відкрито нові спортмайданчики
4 червня було відкрито нові спортивні майданчики на Кагарличчині.
У селі Стайки відбулося урочисте відкриття відразу двох спортивних об’єктів. Це спортивний майданчик для Workout зі штучною травою та тренажерами, який розташувався на території Стайківської загальноосвітньої школи, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/102753003_10217082607878798_9001111538030870528_n.jpg)
"Зауважу, що воркаут-майданчик є одним з 46 майданчиків, які облаштовуються в опорних закладах Київської області у 2020 році", - зазначив очільник спорту Київщини.
А другим об’єктом, сусідом воркауту, стало міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчик з вуличними тренажерами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/101719733_10217082607198781_8824828079995092992_n.jpg)
Зводилися спортивні об'єкти в рамках програми «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовувався об’єкт - за рахунок місцевого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/101964310_10217082607598791_1437770448711450624_n-1.jpg)
З дотриманням всіх протиепідемічних правил, встановлених МОЗ, у скромному святковому заході на честь відкриття взяли участь представники кагарлицької влади та громадськості.
Нагадуємо, що раніше на Миронівщині відкрили новий спортивний майданчик з тренажерним комплексом та штучним газоном.