На Іванківщині виявили та знешкодили артилерійські снаряди
20 листопада о 09:17 до оперативно-диспетчерської служби Іванківського РС надійшло повідомлення про те, що в селі Обуховичі в лісовому масиві знайдено вибухонебезпечний предмет.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/photo_2019-11-20_14-45-28-1.jpg)
Виїздом на місце події була проведена ідентифікація та було встановлено на місці артилерійський снаряд 45 мм в кількості 7 одиниць, дані вибухонебезпечні предмети - часів минулих війн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/photo_2019-11-20_14-45-14.jpg)
Дані вибухонебезпечні предмети були знешкоджені шляхом підриву у завчасно визначеному полігоні для знищення вибухонебезпечних предметів, інформує ДСНС Київщини.