На дистанційне навчання переходять 7-11-ті класи Ірпінського академічного ліцею
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/58113484_444787339625667_3347279854444740608_o.jpg)
Перейти на дистанційну форму навчання вирішили, «зважаючи на загострення епідеміологічної ситуації у місті та стан захворюваності серед учителів ліцею».
З метою мінімізації ризиків зараження коронавірусною інфекцією учасників освітнього процесу педагогічна рада Ірпінського академічного ліцею НУБІП України ухвалила рішення про перехід із 17 листопада на форму навчання з використанням елементів дистанційних технологій. Про це повідомляється на офіційній сторінці ІАЛ.
Там зазначають, що здобувачі освіти 7-11-х класів переводяться на форму навчання із використанням технологій дистанційного навчання. Уроки будуть проводити відповідно до діючого розкладу на освітній платформі Google Classroom з використанням ZOOM, Meet, а спілкуватися - за допомогою Viber, Telegram тощо. Розклад занять та формат їхнього проведення буде доведено до відома здобувачів освіти класними керівниками.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Bez-imeni.jpg)
Нагадаємо, раніше «Погляд» розповідав, як планують підтримувати бізнес, зважаючи на карантин «вихідного дня». Також ми повідомляли, що Україна - на 8-му місці в Європі та 17-му - у світі за кількістю випадків COVID-19. Крім того, «Погляд» писав, що в Україні можуть скасувати карантин «вихідного дня».