Буча
Бородянка
Суспільство

На Бучанщині заборонили відвідувати кладовища

Цей запобіжний захід викликаний тим, що залишається загроза знаходження на цвинтарях вибухонебезпечних предметів і розтяжок

На Бучанщині заборонили відвідувати кладовища - зображення

На території Бучанського району запроваджується заборона на відвідування кладовищ, крім випадків, коли відбуваються поховання. Відповідне розпорядження видане Бучанською районною військовою адміністрацією 27 квітня, повідомляють в Telegram-каналі Бородянської територіальної громади.

"Наполегливо просимо: традиційні поминальні дні, які цього року припадають на 29 квітня – 2 травня, відзначити вдома у вузькому родинному колі. А відвідати могили на Трійцю (12 червня)", –

Бородянська територіальна громада

Зокрема, зауважують, що цей запобіжний захід викликаний тим, що залишається загроза знаходження на цвинтарях вибухонебезпечних предметів і розтяжок. Крім того не виключають можливі провокативні дії з боку окремих осіб.

Нагадаємо, також днями киян попросили утриматися від відвідування кладовищ, нагадавши, що столиця неодноразово зазнавала ракетних ударів, загинули мирні жителі, пошкоджені будинки, школи, дитсадки. Є факти обстрілів і територій кладовищ. Зокрема вчора, 28 квітня, Київ та Фастів зазнали ворожого ракетного обстрілу, внаслідок якого загиблі та постраждалі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.