Новини
Бровари
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

На Броварщині затримали голову РВА та його радника на хабарі в 350 тис. грн

Вони продавали виїзд за кордон.

На Броварщині затримали голову РВА та його радника на хабарі в 350 тис. грн - зображення

У Броварському районі правоохоронці затримали в.о. начальника районної військової адміністрації та його радника на спробі отримання хабаря в розмірі 350 тисяч гривень. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Моя позиція принципова – в умовах війни в державі, незалежно від займаної посади, всі правопорушники мають бути виявлені. Їх покарання буде невідворотним", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

про осіб до інформаційної бази “Шлях”, що надалі давало можливість безперешкодно перетнути кордон. За це посадовці вимагали певну винагороду.

Нагадаємо, на Обухівщині шахраї під виглядом посадовців "збирали" гроші на потреби військових. Також нещодавно на Київщині затримали "псевдопрацівника" банку, який ошукав жінку на 110 тис. грн. Також нещодавно стало відомо, що в пристоличному регіоні спіймали чоловіка, який допомагав військовозобов'язаним ухилятись від служби в армії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.