На Бориспільщині затримали злочинців, які грабували гаражі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80122837_2686501381405017_4838994272055197696_o.jpg)
Чоловіки спеціалізувалися на викраденні двигунів з моторних човнів потім викрадене обладнання продавали випадковим людям.
Вночі крадії приїхали на автівці «Volkswagen» до с. Кийлів і на човні з безшумним двигуном попрямували річкою Дніпро до одного із домоволодінь. Там за допомогою гідравлічних ножиць відчинили гаражне приміщення, де з моторного човна викрали два двигуни.
Затримали крадіїв працівники Бориспільського відділу поліції під час проведення оперативно-розшукових дій. Ними виявились 31, 35 та 37-річного віку жителі Обухівського району.
У салоні автівки поліцейські виявили та вилучили викрадене майно та знаряддя злочину. Автомобіль, на якому переміщувались крадії, поліцейські також вилучили у якості речового доказу.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.
Поліція перевіряє затриманих осіб щодо причетні до вчинення крадіжок двигунів та човнів на території Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80332347_2686501228071699_3058191661654867968_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80453886_2686501288071693_6692116271930015744_o.jpg)