Новини
Українка

В Українці найближчим часом планують відкрити поліцейську станцію


Українка - місто з більш ніж 16 000 населення вже кілька років перебуває без поліцейської дільниці. Подібне не могло не позначитися на криміногенній ситуації. Існуюче громадське формування  «Варта» намагається підтримувати в місті порядок, але не може виконувати всі функції поліцейських. Останній випадок стрілянини біля магазину «Берізка» підштовхнув до більш активних та рішучих дій. Новим керівництвом міста було проведено ряд переговорів з цього питання в різних інстанціях, на різних рівнях.

   І от, за сприянням Національної поліції України в Київській області, 6 квітня цього року в Українці офіційно почне свою роботу поліцейська станція. У штаті працюватимуть дільничні, наряди патрульних і представники державної служби охорони. До цієї дати в приміщення поліції зроблять ремонт фасадної частини, декількох приміщень і зроблять благоустрій території навколо будівлі.

   Повноцінний ремонт всього приміщення планують зробити протягом 1-2 років. Після цього значно збільшиться загальна чисельність штату співробітників поліції в Українці. Однак, вже з початку наступного місяця, охорона громадського порядку співробітниками поліції буде здійснюватися в місті цілодобово. Жителі зможуть багато проблем вирішувати на місці, не виїжджаючи за межі міста, зателефонувавши по телефону 102 або прийшовши в будівлю поліції, яка знаходиться біля пожежної частини.