Новини
Новини Київської області
Бориспільський район

На Бориспільщині в полі натрапили на небезпечні "знахідки"

Рятувальники нагадали правила поводження з підозрілими предметами.

На Бориспільщині в полі натрапили на небезпечні

У Бориспільському районі місцеві жителі натрапили підозрілі "знахідки". Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України у Київській області в середу, 17 травня.

Натрапили на небезпечні предмети в полі за межами села Артемівка.

"Після ідентифікації було встановлено, що дані предмети  належать до вибухонебезпечних. Після обстеження "знахідок" подано заявку на виклик групи піротехнічних робіт  для подальшого знищення небезпечних знахідок", –

пресслужба ГУ ДСНС України у Київській області

У ДСНС нагадали правила поводження з підозрілими предметами та, що робити під час виявлення підозрілого предмету:

  • категорично забороняється торкатися і пересувати його;

  • заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

  • торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

І, головне, в разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.