На Богуславщині рятувальники запобігли загорянню житлового будинку
11 грудня о 02:28 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про пожежу в селі Щербашенці, на вулиці 9-го Травня.
На місце виклику було направлено черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Богуслав. По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить прибудова до житлового будинку та існує загроза розповсюдження пожежі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/IMG-1966779ee608ccffee6fa89b22ff25bc-V.jpg)
Злагодженими діями рятувальників пожежу було локалізовано о 03:07 та о 03:50 повністю ліквідовано. Причина пожежі та збитки встановлюються.
Фото ДСНС у Київській області