Новини
Біла Церква

На Білоцерківщині з’являться мікро парк та мурал з технологією доповненої реальності


На Білоцерківщині у с. Шпитьки з’являться мікро парк та мурал з технологією доповненої реальності. Обидва проєкти планують реалізувати вже у 2022 році.

У Білоцерківській громаді в наступному році планують реалізувати 23 проєкти переможців у «Громадському бюджеті 2022». Про це повідомили на сайті місцевої міської ради.

Витратити на реалізацію проєктів планують більше 11 млн грн.

Таким чином, вже наступного року у с. Шкарівка може з’явитися зона відпочинку «Чисті джерела», де мешканці громади зможуть проводити дозвілля, урочисті заходи та фотосесії. Натомість на Залізничному селищі хочуть створити мікро парк з зонами для відпочинку, велосипедними та пішохідними доріжками. А в Білій Церкві хочуть намалювати перший в місті мурал з технологією доповненої реальності.

Без табу

Також в ОТГ планують облаштувати простори відпочинку, сквери, алеї, велосипедні парковки, тренувально-вигульний майданчик для собак, екологічну стежку, а також виготовити та встановити в Білій Церкві міні-скульптурки з видатними особами та історичними моментами міста.

Дивіться у сюжетах «Погляду» про відкриття сучасної амбулаторії «Я ваш лікар» на Білоцерківщині, а також про те, які локації «здорової України» з’явилися в Білоцерківському та Обухівському районах.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Білоцерківщині, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.