#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Пригоди

На Білогородці перекинувся будівельний кран

27.01.2022
Кран, що закріплений на спеціальній вантажівці, буквально підняв машину в повітря.

На Білогородці перекинувся будівельний кран - зображення
Фото: pixabay

Телеграм-канал dtp.kiev.ua повідомив, що інцидент стався у передмісті Києва, в Білогородці, на будівництві в приватному секторі.

Багатотонна машина перекинулася назад і зависла вертикально. Ймовірно, причиною події стало порушення, правил експлуатації такого транспорту.

На Білогородці перекинувся будівельний кран - зображення

"На звичайному людському будівництві встав кран. Зазвичай такі пригоди відбуваються при неправильній установці агрегату або перевантаженні", – йдеться в повідомленні телеграм-каналу.

Наразі інформації про постраждалих немає.

Нагадаємо, на одному з будівельних майданчиків у Броварах монтажник впав у шахту ліфта з висоти восьмого поверху. Травми, отримані чоловіком, виявились не сумісні з життям.

Раніше у Києві під час робіт на будівельному майданчику у Шевченківському районі столиці чоловіку відірвало ногу.

А в Українці при виконанні будівельних робіт було знайдено снаряд часів Другої світової війни.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.