#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

МЗС: Росія розмістила біля кордонів України 115 тисяч військових (ВІДЕО)

30.11.2021 0
У Міністерстві закордонних справ назвали кількість російських військ біля кордонів України.

МЗС повідомляє, що країна-агресор розмістила свою армію у прикордонних регіонах нашої держави.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зазначає, що на тимчасово окупованих територіях сконцентровано близько 115 тисяч ворожих військових.

«Росія розмістила численне військове угруповання в регіонах біля державного кордону України. Вона включає танки, артилерію, повітряні і військово-морські сили. Там перебувають понад 40 батальйонних тактичних груп, до складу яких входить 115 тисяч військових», - розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Голова МЗС наголосив, що Москва відмовляється пояснювати пересування своїх військ біля кордонів з Україною.

Нагадаємо, посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен вважає, що РФ зазнає величезних втрат у разі вторгнення в Україну, оскільки українські війська наразі набагато сильніші, ніж у 2014 році.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.