Новини
Києво-Святошинський район

Мирослава Смірнова: Прагнемо, щоб бібліотеки були культурними осередками, які розвиваються в ногу із часом

06.05.2019 Марічка Левчук 0

Господарській «хватці» очільниці Києво-Святошинської РДА можна позаздрити, але білою та щирою заздрістю, хоч це й гріх. Все у Мирослави Смірнової під контролем і навіть здається, що за кілька років наперед, за завчасно продуманим і чітким графіком.

Не встигли відкрити низку спортивних майданчиків у районі, тут тобі вже, як грибочки, одна за одною виросли амбулаторії, там – дитячий садочок, там – школа…

Годі й говорити, приємно, коли у районі є господарі, і доволі красиво та затишно, коли по-материнськи господарює жінка.

Крім іншого, тішить, що будь-який візит голови Києво-Святошинської РДА чи то до установи, чи то до підприємства не прив’язується до «наканунників». Співпраця, взаємоповага, взаєморозуміння і постійний контроль у районі – речі буденні і повсякденні.

Днями Мирослава Михайлівна наголосила на вдосконаленні бібліотечної системи району. Вона відвідала районну бібліотеку для дорослих, міську дитячу бібліотеку у Вишневому та міську бібліотеку у Боярці.

Бібліотека – храм мудрості та духовності – споконвіку була зручним місцем для роботи, спілкування, дискусій та, зрештою, для самовдосконалення.

Поспілкувалася голова РДА з працівниками та читачами, і це не напередодні Дня бібліотек (!), до якого ще з півроку.

Саме працівники бібліотек виступають справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості.

Усі гуртом обговорили важливу роль бібліотечної системи в естетичному, духовному та патріотичному вихованні молоді, а також наголосили на великому потенціалі мережі бібліотек Києво-Святошинського району.

"Вислухала проблемні питання, почула слова подяки - за обладнання, за ремонти, за комфортні умови. Це для мене найкраща мотивація працювати далі на благо громади, на благо людей" - сказала Мирослава Смірнова.

Культура - одна з численних сфер, якій приділяється найбільше уваги в районі. З районного бюджету постійно виділяються кошти на поповнення бібліотечного фонду. Цьогоріч в районі провели поточні ремонти в багатьох закладах культури.

Усі бібліотеки оснащені комп’ютерами, встановлена пожежна сигналізація та відеонагляд, є мультимедійне обладнання.

У затишних і комфортних для роботи умовах справді хочеться працювати і проводити час.

«Ми прагнемо, щоб бібліотеки були культурними осередками, які розвиваються в ногу із часом!» - насамкінець резюмувала результати зустрічі Мирослава Смірнова.

Фото прес-служби Києво-Святошинської РДА