Новини
Ірпінь
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Мунварта Ірпеня – одна з «кращих» в області: черговий фейк від провладних піарників


Прокарплюківський канал повідомив, що муніципальна варта Ірпеня увійшла до трійки найкращих громадських формувань Київщини з охорони громадського порядку. Буцімто за підсумками 2020 року її відзначила поліція Київської області. Правоохоронці спростували цю інформацію.

Жителька Ірпеня Людмила Першин з'ясувала, що ГУ Нацполіції в Київській області не проводило жодних конкурсів.

Лише було письмове звернення громадської спілки «Громадська безпека +380» із запрошенням щодо участі працівників превенції поліції у щорічному її зібрані.

У листі також було прохання щодо заохочення деяких членів громадських формувань.

Як розповідає Першин, 21 грудня в Ірпені відбулося зібрання спілки, в якому взяли участь сім організацій області, що займаються напрямком безпеки.

На ньому трьох працівників області члени спілки відзначили подяками. Серед них цю відзнаку отримала одна особа з Ірпеня.

Подяки, які отримали члени різних громадських формувань, були за підписом працівника превенції ГУНП за погодженням кандидатур, які йому надали місцеві осередки.

Першин наголошує: «ГУНП в Київській області НЕ визначало краще ГФ, НЕ проводило ніяких рейтингових конкурсів, НЕ визначало і не оголошувало переможців!»

Зі свого боку маніпулятори звинуватили жінку, мовляв, неправильно зрозуміла новину – вони мали на увазі зовсім інше.

Виявилося, що в Ірпені існує дві муніципальні варти – комунальне підприємство та громадське формування. Представник останнього й отримав подяку.

Як відомо, у незаангажованої громади міста накопичилося багато питань щодо діяльності КП «Муніципальна варта», на фінансування якої витрачають майже 12 млн грн із міського бюджету.

Водночас зі звітування цього формування випливає, що основні показники їх роботи – це попередження випадків паління та вживання спиртного у громадських місцях.

Ще муніципали добре відомі, як «кишенькова армія Карплюка», які калічать людей, виступають «держимордами» на сесіях чи інших заходах, фактично узгоджуючи свої діями із тітушками, як під час ухвалення фейкового Генплану м. Ірпеня.

Щоб відбілити таку діяльність даного формування, карплюківці вдаються до відвертої брехні та перекручування інформації. Зокрема й через підконтрольні ЗМІ.